ACOD Lokale en Regionale Besturen
ACOD Lokale en Regionale Besturen
naar gemeentebesturen naar provinciebesturen naar intercommunales naar OCMW'S naar politie naar lokale en andere initiatieven

Adressen - E-mailadressen - Telefoonnummers - CONTACTFORMULIER

 

 

Startpagina

 

Wat is ACOD-LRB

 

Wat bieden wij

 

Nieuws

 

Kalender

 

Documentatie

 

Problemen

 

Links

 

CONTACT

 

WORD LID IN 2 MUISKLIKKEN

 

Nieuw lid

 

ZOEKEN

LRB Vlaamse Regio

Fontainasplein 9-11, 1000 Brussel

Voorzitter: Willy Van Roten

willyvanroten@gmail.com

Ondervoorzitter: Sabine Descamps

sabinedescamps@hotmail.com

Regiosecretaris: Willy Van Den Berge

willy.vandenberge@cgspacod.be

Algemene telefoonnummers LRB Vlaamse regio:

02 508 58 25 - 02 508 59 12 - Politie: 02 508 59 16 - Fax: 02 508 59 13


Gewesten

Antwerpen-Kempen-Mechelen

Ommeganckstraat 47-49, 2018 Antwerpen

Bestendig Secretaris: Viviane Simons

viviane.simons@acod.be

Algemeen telefoonnummer LRB Gewest Antwerpen: 03 213 69 25


Oost-Vlaanderen

Bagattenstraat 160, 9000 Gent

Bestendig Secretaris: Dirk Van Himste

dirk.vanhimste@acod.be

Algemeen telefoonnummer LRB Gewest Oost-Vlaanderen: 09 269 93 50


Vlaams-Brabant

Maria Theresiastraat 121, 3000 Leuven

Bestendig Secretaris: Anne Schuermans

anne.schuermans@acod.be

Algemeen telefoonnummer LRB Gewest Vlaams-Brabant: 016 21 37 24


West-Vlaanderen

Sint-Amandsstraat 112, 8800 Roeselare

Bestendig Secretaris: Christophe Coppejans-Trips

christophe.coppejans-trips@acod.be

Algemeen telefoonnummer LRB Gewest West-Vlaanderen: 051 25 20 24


Limburg

Koningin Astridlaan 45, 3500 Hasselt

Bestendig Secretaris: Jeroen Deraeck

jeroen.deraeck@cgspacod.be

Algemeen telefoonnummer LRB Gewest Limburg: 011 30 09 82


Het secretariaat van de Regio Vlaanderen

Stafmedewerker: Frank Gabriels

frank.gabriels@acod.be

Telefoonnummer: 02 508 58 25

Stafmedewerker: Gert Vlasselaer

gert.vlasselaer@acod.be

Telefoonnummer: 02 508 59 12

Vaste afgevaardigde Politie: Eric Picqueur

eric.picqueur@acod.be

Telefoonnummer: 02 508 59 16


 Leden die een vraag willen stellen of een opmerking formuleren kunnen gebruik maken van het contactformulier.

Naar het contactformulier